Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 تمام حقوق
برای سایت ترجمه فوری محفوظ است.

9:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

000000

خارج از دسترس هستیم

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
فهرست
 

ترجمه دانشجویی

ترجمه فوری > خدمات ترجمه > ترجمه دانشجویی

رشته های ترجمه دانشجویی

 

رشته های مهندسی 

رشته های پزشکی

رشته های علوم پایه

رشته های علوم انسانی

رشته های فنی

 

ترجمه دانشجویی با ما

 

متون و مقالات دانشجویی، پروژه‌هایی هستند که بوسیله اساتید دانشگاه و به منظور اجرا به دانشجویان داده می‌شود. برخی از دانشجویان برای ترجمه بخشی از این متون یا تمام آن نیاز به کمک دارند. ترجمه دانشجویی برخلاف تصور عامه، توانایی‌هایی خاص می‌طلبد که در توان اکثر موسسات ترجمه نیست. برخی از این ویژگی‌ها چنین است:
۱- مترجم برای ترجمه دانشجویی باید دیاره لغات بیشتری بداند که دلیل آن تنوع زیاد رشته‌ها و گرایشات است.
۲- مترجم باید سرعت عمل بالایی داشته باشد زیرا زمان تحویل برای دانشجو اهمیت بسزایی دارد.
۳- ترجمه‌ دانشجویی علیرغم داشتن کیفیت مناسب، باید با حداقل قیمت انجام شود چون اکثر دانشجویان فاقد درآمد و توان مالی بالا هستند.
۴- موسسه‌ای که خدمات ترجمه دانشجویی ارائه می‌کند، بایستی به راحتی در دسترس باشد.

 

 

ترجمه دانشجویی

ترجمه دانشجویی

 

سرعت و هزینه رکن اصلی در ترجمه دانشجویی

 

ترجمه متون جز بخش هایی است که دانشجویان در طول دوران تحصیلی با آن زیاد مواجه می شوند. اساتید به جهت این که دانشجویان بتوانند از مطالب به روز دنیا مطلع باشند در بسیاری از تحقیقات و بخش های مطالعاتی دانشجویی از آن ها خواستار ترجمه مطالب علمی می شوند و هم چنین یکی از موارد لازم و ضروری جهت انجام پایان نامه، ترجمه مقالات و مطالب علمی جهت استفاده و کمک در متن پایان نامه است. اما ترجمه دانشجویی بخشی است که باید در زمان محدود و کوتاهی انجام شود زیرا بسیاری از دانشجویان جهت انجام آن بازه زمانی کمی دارند بنابراین ترجمه سریع به کمک این افراد جهت انجام امور ترجمه می آید. درک مطلب از متون خارجی و استفاده آن در کار تحقیقاتی جهت بدست آوردن نتیجه در انجام ترجمه به خصوص ترجمه دانشجویی بسیار مهم است. خدمات ترجمه باید به نحوی به دانشجویان ارائه شود که متن ترجمه شده دارای کیفیت مطلوب و در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به دست آن ها ارسال شود. همان طور که اشاره شد مقدار هزینه در انجام ترجمه دانشجویی بسیار مهم است زیرا دانشجویان مشغول به کار نیستند و از نظر توان مالی دچار مضیقه بوده بنابراین موسسات ترجمه باید این قضیه را در نظر داشته و بخش مجزایی جهت خدمات بهتر و با کمترین هزینه ترجمه به دانشجویان ارائه دهند که در موسسه ترجمه ما نیز این قسمت جهت سهولت و آسایش دانشجویان عزیز اعمال شده است.

 

گستره انجام ترجمه دانشجویی

 

ترجمه دانشجویی می تواند در بخش های مختلف از جمله ترجمه مقالات علمی، کتب درسی، مطالب و تحقیقات علمی و … در رشته و گرایش های تخصصی مختلف صورت گیرد. ترجمه این بخش باید دارای کیفیت لازم باشد تا بتواند پاسخ گوی نیاز دانشجویان جهت درک مطلب و مفهوم متن مورد نظر باشد. موسسه خدمات دهنده باید به طور مستقیم و به راحتی در دسترس دانشجو قرار داشته باشد، ارسال و دریافت از طریق سامانه و ایمیل جز بخش هایی است که سبب می شود دانشجویان بتوانند به راحتی ترجمه خود را انجام دهند و چناچه سوالاتی داشتند بتوانند به طور مستقیم بهترین پاسخ ممکن را دریافت کنند.

دانشجویان عزیز قادرند به آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، سفارش ترجمه دانشجویی خود را ثبت کنند. این سفارش‌ها می‌تواند شامل ترجمه مقاله، ترجمه پروژه‌ دانشجویی، ترجمه کتاب، ترجمه کاتالوگ (کاتالوگ ابزار آلات صنعتی یا ابزار‌های دقیق پروژه‌های علمی) و ترجمه چکیده پایان نامه باشد.

برای تکمیل سفارش ترجمه کلیک کنید

ترجمه دانشجویی
  • ترجمه دانشجویی
5

خلاصه

ترجمه دانشجویی چیست؟ توضیح کامل نحوه انجام ترجمه دانشجویی و انواع مختلف ترجمه دانشجویی که ترجمه سریع ارائه می دهد