Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 تمام حقوق
برای سایت ترجمه فوری محفوظ است.

9:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

000000

خارج از دسترس هستیم

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
فهرست
 

خدمات ترجمه

ترجمه فوری > خدمات ترجمه

سفارش خدمات ترجمه سریع

 

نحوه سفارش ترجمه سریع چگونه است؟
از طریق سایت ترجمه سریع می توانید به آسانی سفارش خود را ثبت کنید. ما نیز برای سرعت بخشیدن به کار شما و سهولت، سریعترین زمان را برای انجام سفارش شما در سایت انتخاب می کنیم.

 

خدمات ترجمه ما

 

پایه اصلی خدمات گروه ترجمه سریع همانطور که از نام آن پیدا است، ترجمه ای سریع اما با دقت و کیفیت است.
ترجمه سریع قابلیت انجام چه ترجمه هایی را دارد؟
به علت گروه حرفه ای و دستچین شده ای از مترجمانی که داریم، هر نوع ترجمه در هر زمینه برای ما امکان پذیر است؛ ترجمه هایی مانند مقاله دانشجویی، متون تخصصی و علمی، متون همه رشته های دانشگاهی، متون مطبوعاتی، ادبی و … از قابلیت ها و خدمات دیگر ما می توان به موارد زیر اشاره کرد:
ترجمه های دقیق
دقت منحصرا نتیجه مترجمان رسمی و حرفه ای است که مهارت بالایی در زبان مقصد و زمینه تخصصی مورد نظر داشته باشند. در ترجمه حفظ کردن معنای اصلی و قصد و نیت متن و همچنین حساسیت های فرهنگی بسیار اهمیت دارد. خدمات ترجمه سریع ترجمه هایی جامع و دقیق به شما ارائه می دهد.
مترجمین رسمی و منتخب
مترجمین گروه ترجمه سریع همگی از بین مجرب ترین مترجمان تحصیل کرده در دانشگاههای معتبر انتخاب شده اند و همگی مورد ارزیابی و امتحان توسط کارشناس اصلی قرار گرفته اند تا توانایی انجام خدمات فوق العاده ای در ترجمه سریع داشته باشند.
اطمینان از کیفیت
شعار ما همواره این بوده است: “کیفیت هیچ گاه فراموش نمی شود.” و همواره انجام کار را بر این بنا گذاشته ایم. کارشناسان اصلی ترجمه سریع بر ترجمه و ویرایش نظارت کامل دارند تا اطمینان حاصل کنند که هم محدودیت زمانی شما رعایت شود و ترجمه ای دقیق و با کیفیت به شما تحویل داده شود.
ما همواره در دسترس شما هستیم
یکی از مزایای سایت ترجمه سریع این است که ما همیشه آنلاین هستیم. مشتریان ما می دانند که ما از پس پروژه های سرعتی و با محدودیت زمان بر می آییم. می توان گفت از همه قشری تجربه سفارش ترجمه داشته ایم؛ قشر دانشجویی، ناشران کتاب و مجلات،سازمانها، موسسات، شرکتها و … .

 

خدمات ترجمه

خدمات ترجمه

 

انواع خدمات ترجمه

 

 

خدمات ترجمه توسط یک موسسه معتبر باید به صورتی باشد که تمام افراد را شامل شود و تنها گروه خاص و یا بخش تخصصی ای ویژه ای را در برنگیرد انجام این عمل می تواند رمز موفقیت و ماندگاری در کار یک سایت ترجمه محسوب شود. خدمات ترجمه باید به نحوی باشد که متقاضی از آن رضایت کامل داشته و تمایل خود را برای انجام دوباره ترجمه در این قسمت نشان دهد. خدمات ترجمه می تواند به قسمت های مختلف انجام ترجمه تقسیم بندی شود، مانند ترجمه متون تخصصی، ترجمه مقالات، ترجمه متون ادبی و شعر، ترجمه کتب، ترجمه مطبوعات و نشریات و… بنابراین خدمات ترجمه دارای حوزه های کاری مختلفی می باشد.

 

رمز موفقیت در خدمات ترجمه

 

کیفیت و نوع ارائه خدمات مهم ترین بخش یک موسسه و سایت ترجمه است امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند کارهای خود را به صورت اینترنتی و آنلاین انجام دهند و بنابراین استفاده از سایت های ترجمه جهت انجام خدمات ترجمه می تواند بسیار کارساز باشد چرا که به این ترتیب شما قادر خواهید بود بدون نیاز به مراجعه حضوری در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی نمایید و اما این که این سایت و یا موسسه ترجمه چقدر می تواند در انجام کار ترجمه درست عمل نماید و یا ارائه خدمات آن چگونه است؟ سوالاتی است که اکثر افراد را در انتخاب آن بخش دچار تردید می کند. در صورتی که شما متون خود را به سایت های معتبر و مراکز معتبر و قانونی جهت انجام خدمات ترجمه بسپارید نگرانی و نیاز های شما در این زمینه پاسخ داده خواهد شد.
چنان که برای ترجمه مقاله و یا متن مورد نظر خود قصد دارید از سایت های معتبر ترجمه استفاده کنید از جمله نکات دیگری که در این راستا باید رعایت نمایید این است که حدالامکان سعی نمایید سایتی را جهت ترجمه انتخاب نمایید که شرایط لازم به عنوان یک فضای مجازی ایمن را در بر داشته باشد. برخی از این سایت ها حتی امکان ضمانت برای خدمات ترجمه خود به شکل بازبینی نمودن و اصلاح کردن سفارش ها را در بر دارند. از ویژگی مثبت دیگر این سایت ها می توان به پاسخگویی ۲۴ ساعته به مشتریان از طرق مختلف مانند سامانه های پیامکی و ترجمه تخصصی تحت نظر فارغ التحصیل و متخصص همان رشته و زمینه اشاره نمود.

برای تکمیل سفارش ترجمه کلیک کنید

خدمات ترجمه
  • خدمات ترجمه
5

خلاصه

توضیح خدمات ترجمه از جمله ترجمه متون تخصصی، ترجمه مقاله، ترجمه انگلیسی به فارسی، و ترجمه فارسی به انگلیسی